Izvor: RTS, 18.Apr.2021, 15:09

Autogol Đenove drži Milan na drugom mestu u Seriji A

Fudbaleri Milana savladali su Đenovu sa 2:1, u utakmici 31. kola Serije A, čime su zadržali drugo mesto na tabeli i posle ovog kola.
Ekipa Milana je protiv Đenove igrala bez Zlatana Ibrahimovića, koji je u prošlom kolu isključen zbog prigovora, ali to nije smetalo rosonerima da dođu do 20. pobede u takmičenju.

Istina, Milan se mučio, na kraju imao i dosta sreće, ali najvažnije za Stefana Piolija je da će ekipa i posle ovog kola ostati >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << na drugom mestu na tabeli, iza Intera.
Domaćin je na "San Siru" poveo golom Anta Rebića u 13. minutu, da bi Matija Destro do poluvremena doneo izjednačenje Đenovljanima.
Milan je do trijumfa došao autogolom napadača Đenove Đanluke Skamake u 68. minutu utakmice.
Rosoneri sada imaju osam bodova manje od Intera, a četiri više od Juventusa, koji se danas u derbiju sastaje sa četvrtoplasiranom Atalantom.
Još jedan derbi na programu je večeras, Inter gostuje kod ekipe Napolija.
Đenova je ostala 13. na tabeli sa 32 osvojena boda.