Atalanta nije uspela da se oporavi od šoka VIDEO

Izvor: B92, 20.Jan.2021, 18:16

Fudbaleri Udinezea i Atalante odigrali su 1:1 u zaostaloj utakmici 10. kola Serije A.

Tim iz Bergama nije uspeo da opravda ulogu favorita, uprkos većem broju prilika za pogodak.

Oni su bili šokirani na samom startu, kada je Perejra postigao gol. To se dogodilo već nakon dvadesetak sekundi meča.

Atalanta je u prvom poluvremenu pritiskala, propustila šanse preko Melea i Toloija, a izjednačenje je doneo Luis Murijel u 44. minutu.

Gosti su nastavili >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa napadima i u drugom delu, međutim, Mirančuk i Gabrijel Romero nisu uspeli da iskoriste izgledne prilike, tako da se rezultat nije menjao.

Atalanta je propustila priliku da skoči na treće mesto Serije A i ostala je šest sa 33 boda.

Udineze je 15. sa 17 bodova i bez trijumfa su već osam utakmica.