Izvor: MozzartSport.com, 22.Jan.2021, 18:13

Ajntraht s Jovićem u startnih 11 počinje napad na Evropu

Trener Adi Hiter planira da srpskom napadaču pruži šansu od 1. minuta u Bilefeldu
Luka Jović je sa dva gola na povratničkom debiju doneo Ajntrahtu tri boda protiv Šalkea (3:1). Sa klupe je ušao i na gostovanju Frajburgu (2:2), a već sutra, u subotu, bi u Bilefeldu protiv Arminije na zvaničnom otvaranju drugog dela Bundeslige mogao da bude u startnih 11. Pa da ga vidimo od prvog minuta.
Put ka startnom mestu srpskom napadaču, naravno uz kvalitete, oslobađa i suspenzija marokanskog veziste Ajmena Barkoka zbog žutih kartona. Na prvi pogled bliži starteru je Japanac Daiči Kamade, jer mu je bliža sredina terena od napada, ali trener Adi Hiter, kako najavljuju nemački mediji,...