
Izvor: Radio 021, 04.Okt.2023, 17:32
Zvonko Veselinović saslušan zbog navoda da je obezbedio novac za ubistvo inspektora
Biznismen Zvonko Veselinović saslušan je u policiji zbog tvrdnji da je navodno obezbedio novac za ubistvo inspektora Slobodana Milenkovića i Dušana Mitića.
Povezane vesti
Mediji: Zvonko Veselinović saslušan o navodima da je platio likvidaciju inspektora Milenkovića
Izvor: NoviMagazin.rs, 04.Okt.2023
Biznismen Zvonko Veselinović saslušan je danas u policiji u vezi navoda da je obezbedio novac za likvidaciju inspektora Slobodana Milenkovića i Dušana Mitića koji su otkrili aferu Jovanjica, preneo je portal N1 pozivajući se na Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP).
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.