Izvor: Advertiser-Serbia.com, 03.Jun.2026, 15:41
Konferencija #BoljiOnline PAUZA: Da li smo danas više online ili zaista tu?
Sve više vremena provodimo povezani, a sve manje prisutni. Upravo o tom paradoksu digitalnog doba razgovaralo je više od 200 učesnika konferencije #BoljiOnline: PAUZA, održane na Šumarskom fakultetu Univerziteta u Beogradu.
U organizaciji A1 Srbija, koja je pokretač #BoljiOnline platforme, predstavnici Ministarstva informisanja i telekomunikacija, obrazovnih institucija, psiholozi, prosvetni radnici, roditelji, učenici, kao i sagovornici iz medija i digitalne zajednice, prvi put su zajedno na jednom mestu poveli razgovor o jednom od najvažnijih izazova savremenog života – prekomernoj upotrebi tehnologije i njenom uticaju na pažnju, odnose, mentalno zdravlje i kvalitet svakodnevice.
Zajednički...
Nastavak na Advertiser-Serbia.com...



















