Izvor: Radio 021, 10.Avg.2024, 22:54

Kokanović: Blokiramo pruge do donošenja zakona, građani u drugim mestima da nam se pridruže

Aktivista pokreta Ne damo Jadar Zlatko Kokanović izjavio je da će biti blokirane stanice Prokop Novi Beogad jer su to su jedine dve tačke železničkog saobraćaja u Beogradu.

Nastavak na Radio 021...






Povezane vesti

Zlatko Kokanović: Imamo informacije da se policija okuplja kod Prokopa

Izvor: Danas, 11.Avg.2024, 01:02

Aktivista pokreta "Ne damo Jadar" Zlatko Kokanović izjavio je večeras da je čuo nezvanične informacije da se u blizini glavne železničke stanice Prokop u Beogradu "okupljaju pripadnici policije" kao i neidentifikovani "nabildovani momci u crnim majicama".

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.