
Izvor: Danas, 11.Mar.2021, 12:59
KRIK: Svete nam se zbog ljudi iz Vučićevog okruženja bliskih Belivuku
Povod za orkestrirani napad prorežimskih medija na novinare KRIK-a i dovođenje u vezu sa klanom Veljka Belivuka jeste njihovo višegodišnje izveštavanje o kriminalnim aktivnostima "Velje Nevolje" i otkrivanju veze njegovog klana sa pojedinim predstavnicima vlasti, saglasni su novinari ovog istraživačkog portala.
Povezane vesti
Ministarka Gojković ćuti na tabloidni progon novinara
Izvor: Danas, 12.Mar.2021, 12:52
Uprkos tome što su brojne međunarodne i domaće novinarske organizacije osudile sramnu kampanju prorežimskih medija u kojoj novinare KRIK-a dovode u vezu sa kriminalnim klanom Veljka Belivuka, tabloidi su i juče nastavili da plasiraju laži o tome kako istraživački portal navodno sarađuje sa kriminalcima.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.