Izvor: Blic, 09.Feb.2025, 12:49

Ima 57 godina i planirao je da ode u penziju, ali njegova renovirana kuća od 160.000 evra nestala je u trenu! Zbog toga mora da nastavi da radi

Kenet Grejem (57) izgubio je kuću i sve što je posedovao u požaru Iton. Svoju nekretninu u Altadeni kupio je 1996. godine za 163.000 dolara i tokom godina uložio stotine hiljada u renoviranje. Iako ima osiguranje, troškovi obnove su ogromni, pa će morati da odloži penziju kako bi pokrio štetu.
Pogledaj vesti o: Penzija

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.