BELI SESELJA SAM OTERAO U PENZIJU Preletacevic PROGOVORIO prvi put posle izbora

Izvor: medio.rs, 10.Apr.2017, 10:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BELI SESELJA SAM OTERAO U PENZIJU Preletacevic PROGOVORIO prvi put posle izbora

"Želimo da sve te istrošene glave koje su godinama zakačene na narodnu grbaču oteramo u istoriju. Ovo je samo početak tog procesa", poručuje Ljubiša Preletačević Beli u ekskluzivnom intervjuu za KURIR, prvi put posle izbora!

Beli je mišljenja da sistem mora da se gradi iz temelja, ali on nije onaj obećani s kojim će da nam svane...

- Ne, on je još jedan koji će da nam sisa krv, ali bar nas je na vreme upozorio kako stvari stoje. Da ne bude posle nismo znali >> Pročitaj celu vest na sajtu medio.rs << - obećava Preletačević!

EKSKLUZIVNI POSTIZBORNI INTERVJU sa Ljubišom Preletačevićem o izborima, protestima, programu, Vučiću, Nikoliću... pročitajte u sutrašnjem KURIRU
Pogledaj vesti o: Penzija,   Izbori

Nastavak na medio.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.