Izvor: Večernje novosti, 30.Avg.2019, 09:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nekadašnji napadač, a do nedavno i sportski direktor kluba iz Humske, nije krio oduševljenje zbog remija crno-belih u Moldeu, vrednog evropske jeseni na stadionu u Humskoj Fudbaleri Partizana 11. put u poslednjih 17 godina igraju grupnu fazu UEFA takmičenja. Do devetog učešća u Ligi Evrope, crno-beli su došli remijem u Moldeu (1:1), koji je na svom terenu u četvrtak uveče bio blizu da nadoknadi zaostatak >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << iz beogradskog meča (2:1).Ipak, slavlje Norvežana, koji su poveli u 72. minutu, pokvario je Nemanja Miletić, golom 10 minuta pre kraja duela, kada je udarcem glavom krunisao dobro izveden korner Zorana Tošića.Da je akcija, završena golom vrednog jeseni u Evropi, uigravana i na treninzima crno-belih pokazao je posle meča nekadašnji napadač, a do nedavno i sportski direktor Partizana Ivica Iliev, koji je u trenutku slavlja prikazao nacrtanu akciju za gol defanzivca kluba iz Humske.slikaj kako smo gol dali pic.twitter.com/MyCAqDOBpE— Kum Todor (@kum_todor) August 29, 2019