Izvor: Večernje novosti, 15.Maj.2019, 22:46

TOŠIĆ ZAKAZAO DERBI FINALE: Partizan golom iskusnog veziste eliminisao Radnički iz Kupa Srbije

Prednost Nišlija trajala samo pet minuta posle gola Stojanovića u 75. minutu PARTIZAN u četvrtak 23. maja juri četvrti uzastopni kup trofej protiv najvećeg rivala, a Radničkom ostaje samo žal što san o završnoj predstavi na njihovom Čairu nije trajao duže od pet minuta koliko je prošlo između golova Saše Stojanovića i Zorana Tošića u poslednjih četvrt časa igre. Crno-beli su posle velike borbe u Nišu odbranili minimalnu prednost iz prvog meča – 1:1 (0:0). Početak utakmice je nagoveštavao da bi na Čairu moglo da bude mnogo bure i dobrog fudbala, ali je s vremenom tempo opao do te mere da se od mnogobrojnih faulova i seckanja između...
Pogledaj vesti o: Prvi maj