Superliga - Radnički nastavlja poteru za Zvezdom, Partizan oštećen u Nišu! (video)

Izvor: Sportske.net, 21.Apr.2019, 20:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nišlije na samo četiri boda zaostatka od "Crno-belih".

Fudbaleri Radničkog ostvarili su pobedu u 32. kolu Superlige Srbije pošto su u Nišu savladali Partizan sa 3:1.

Nakon ne preterano zanimljivog većeg dela prvog poluvremena, u samom finišu tog perioda igre videli smo dva pogotka.

Prvo je Đorđe Ivanović doveo goste u vođstvo nakon dodavanja Rikarda kada je rutinski savladao Ristića u 42. minutu.

Međutim, Radnički je stigao do izjednačenja u poslednjem trenutku prvog poluvremena sjajnim golom Saše Stojanovića iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora.

U drugom poluvremenu videli smo dosta bolju igru domaće ekipe koja je stigla do preokreta u 48. minutu.

Pogodak Petra Grbića će biti predmet sporenja u narednim danima pošto je Ranđelović, koji je učestvovao u akciji, bio u ofsajd-poziciji prilikom udarca Crnogorca. Gol možete pogledati OVDE.

Upravo je Lazar Ranđelović otklonio svaku dilemu oko pitanja pobednika lepim udarcem sa desne strane pet minuta nakon toga.

Pokušao je Partizan da krene svim silama ka golu Ristića, u igru je ušao i debitant Musa Ndžaj, ali osim prilike Ivanovića u 80. minutu nismo videli mnogo toga od gostiju.