SUPERLIGA: Titula sve dalje, Partizanovo dete ŠOKIRALO crno-bele na Banovom Brdu (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 31.Okt.2019, 01:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

14. kolo prvenstva Srbije.

Fudbaleri Partizana poraženi su od Čukaričkog na Banovom Brdu pogotkom Luke Stojanovića u 90. minutu. Brđani su slavili sa 2:1 (1:0), a bivši omladinac kluba iz Humske je iskoristio šansu iz kontranapada.

Stefan Šapić je u 16. minutu iz kornera doveo domaće u vođstvo, a Ivanović je izjednačio evrogolom u 71.

Osvajač kupa Srbije je imao više od igre u drugom delu, kao i nekoliko dobrih prilika, ali je ponovo falila realizacija >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << pred golom domaćih. Valja istaći da su pri rezultatu 1:0 i igrači Čukaričkog propustili par prilika da dupliraju prednost, naročito posle udarca Kovača početkom drugog poluvremena kada je Stojković sjajno odbranio.

Partizan u narednom, 15. kolu šampionata u nedelju dočekuje Vojvodinu, dok Čukarički putuje u Šabac na gostovanje Mačvi.

Tok meča mogli ste da pratite uživo na našem portalu.

SUDIJA: Nenad Minaković

STRELCI: Šapić u 16. i Stojanović u 90. za Čukarički i Ivanović u 71. za Partizan

ČUKARIČKI: Petrović, Ćirković, Šapić, Puškarić, Bogosavac, Docić, Birmančević, Kovać (od 80. Đorđević), Kajević (od 69. Stojanović), Endijaje (od 77. Vidosavljević), Tedić. Klupa: Belić, Kamenović, Đorđević, Veličkovič, Mićin, Stojanović, Vidosavljević. Trener: Aleksandar Veselinović.

PARTIZAN: Stojković, Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević, Zdjelar, Natho, Tošić (od 71. Lakčević), Suma (od 59. Šćekić), Asano (od 59. Ivanović), Sadik. Klupa: N. Stevanović, Vujačić, Brežančić, Šćekić, Lakčević, F. Stevanović, Ivanović.Trener: Savo Milošević.

Eskimo Kisses ❄️ Glam: @justinlamonte

Објава коју дели Paulina Gretzky (@paulinagretzky) дана 27. Окт 2018. у 1:50 PDT

⁸ ²¹ ¹⁸ @_jeremycohen

Објава коју дели Paulina Gretzky (@paulinagretzky) дана 21. Авг 2018. у 8:16 PDT

Hotter than you Pink 🧜🏼‍♀️

Објава коју дели Paulina Gretzky (@paulinagretzky) дана 2. Јул 2018. у 9:23 PDT

You had me at Aloha 🌺

Објава коју дели Paulina Gretzky (@paulinagretzky) дана 6. Јан 2018. у 8:57 PST

CHI ✈️ NYC

Објава коју дели Paulina Gretzky (@paulinagretzky) дана 17. Сеп 2017. у 1:23 PDT

Fun day on set with @taylormadegolf !! Can't wait to see the commercial ❤️

Објава коју дели Paulina Gretzky (@paulinagretzky) дана 15. Јан 2014. у 4:56 PST

Објава коју дели Paulina Gretzky (@paulinagretzky) дана 7. Нов 2013. у 8:07 PST