SUPERLIGA SRBIJE Senzacija u Novom Sadu, “zmajevi” za dva minuta srušili Vošu!

Izvor: 011vodič.com, 21.Sep.2019, 22:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iznenađenje u Novom Sadu! “Zmajevi” su srušili Vojvodinu! Ekipa sa Voždovca došla je do treće pobede u šampionatu – 2:1. U drugom susretu, Proleter je sa penala savladao Mačvu.
Kladionica MaxBet nudi kvotu 1,70 na igru 0-2 u meču PartizanCrvena zvezda.
Na “Katrađorđu” je pobednik bio rešen za pet minuta! Prvo je u >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << 62. minutu Voždovac golom Aleksandra Stanisavljevića došao u vođstvo. Već u sledećem napadu “zmajevi” su pogotkom veziste Nemanje Nikolića udvostručili prednost – 2:0.
Hladan tuš jusledio je već u sledećem napadu Vojvodine. Dosuđen je penal za domaćina, a sigurni realizator bio je Partizanov fudbaler na pozajmici u Novom Sadu, Nemanja Nikolić.
Pre poraza od ekipe “sa krova” crveno-beli iz Srpske Atine su doživeli još i poraz od šampiona.
U Šapcu ništa novo. Mačva je nastavila da posrće. Ovoga puta, Proleter je bio bolji i to za gol sa bele tačke. Sećanja radi, Novosađani su i pre dva kola, kada su zabeležili, do subote, jedinu pobedu u šampionatu, došli posle penala u meču protiv Inđije… Ovoga puta siguran realziator je bio Babić.
SUPERLIGA SRBIJE, deveto kolo
Inđija – Radnički 0:1 (0:1)
(Haskić 12(p))
Čukarički – Mladost 1:0 (0:0)
(Tedić 82)
Napredak – Bačka Topola 1:3 (0:2)
(Ivanović 81 – Silađi 21, 38, Grabez 87)
Vojvodina – Voždovac 1:2 (0:0)
(Nikolić 67 (p) – Stanisavljević 62, Nikolić 64)
18:00 PartizanCrvena zvezda

GOLOVI ZA POBEDU U ZAVRŠNICI Sitijevo dete donelo “trojku” Čuki, Silađi gura TSC

The post SUPERLIGA SRBIJE Senzacija u Novom Sadu, “zmajevi” za dva minuta srušili Vošu! appeared first on Magazin o pop kulturi i zvezdama.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na 011vodič.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.