SUPERLIGA SRBIJE: Meč za INFARKT! Voždovac odneo bodove iz Humske (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 06.Okt.2019, 17:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zmajevi slavili u ludoj utakmici.

Fudbaleri Voždovca slavili su na gostovanju Partizanu u 11. kolu Superlige Srbije rezultatom 2:1. Pobedu Zmajevima doneli su Nemanja Nikolić i Marko Dević, a strelac za crno-bele je bio Strahinja Pavlović. Posle ove utakmice više nema neporaženih timova u Superligi, jer do sada samo Partizan nije znao za neuspeh.

Voždovac je poveo u 28. minutu iz penala preko Nikolića, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << a rezultat je u 91. poravnao Pavlović. Ipak, da Zmajevi odnesu bodove iz Humske postarao se Dević u 95. minutu meča.

Tok meča pročitajte u nastavku.

PARTIZAN - VOŽDOVAC 1:2

STADION: Stadion Partizana (Beograd)

SUDIJA: Momčilo Marković (Beograd)

STRELCI: Pavlović 90+1. - Nikolić 28.p, Dević 90+5.

PARTIZAN: Stojković - Brežančić (od 45+8. Šehović), Ostojić, Pavlović, Urošević - Šćekić, Natho - Tošić (od 80. Lakčević), Marković, F. Stevanović (od 46. Suma) - Asano. Klupa: N. Stevanović, Vujačić, Šehović, Smiljanić, Suma, Lakčević, Ivanović. Trener: Savo Milošević.

VOŽDOVAC: Ilić - Lasickas, Cvetković, Mikić (od 76. Mihajlov), Hajdin - Nikolić, Purtić (od 54. Dević) - Stanisavljević, Zličić, Mašović (od 86. Daničić) - Stojčev. Klupa: Trkulja, Cvetičanin, Daničić, Dević, Jevtić, Mihajlov, Gjorgijevski. Trener: Radomir Koković.
Pogledaj vesti o: Parni Valjak u Beogradu