SUPERLIGA SRBIJE: Majstorije Zakarića i ubedljiv trijumf Partizana protiv Zmajeva (VIDEO+FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 05.Okt.2018, 17:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sigurna igra crno-belih.

Fudbaleri Partizana su u okviru 11. kola Superlige Srbije savladali na svom terenu ekipu Voždovca sa 4:0. Zahvaljujući boljoj igri tokom celog meča, izabranici Zorana Mirkovića zasluženo su zabeležili nova tri boda i tako nastavili borbu za titulu domaćeg prvaka. U Partizanovom taboru posebno se istakao Goran Zakarića sa dva prelepa gola.

KRAJ!

90. minut: Tri minuta nadoknade u Humskoj.

85. minut: >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Damjanović i Mirković su iskoristili po tri izemene na obe strane.

80. minut: Ulazimo u finiš meča u Humskoj. Partizan na pragu nova tri boda.

74. minut: Rapsodija Grobara na južnoj tribini... Navijači Partizana su zadovoljni partijom svojih momaka.

72. minut: Indirekt za Partizan, iskosa sa nekih 10 metara, koji je Zakarić pretvorio u treći gol za crno-bele!

66. minut: Mirnija igra u drugih 45 minuta. Partizan suvereno mčuva prednost iz prvog poluvremena.

58. minut: Prva izemena kod Voždovčana. Zličić je zamenio Maksimovića.

53. minut: Pantić je imao lepu prilike da postigne i treći gol za svoj tim.. Ilić je bio na mestu.

50. minut: Bez konkretne akcija na početku drugih 45 minuta.

46. minut: Kljajić je zamenio Stojkovića na startu drugog poluvremena.

KRAJ PRVOG DELA!

45+1. minut: Još jedna sjajna akcija crno-belih... Tropotezna kombinacija Nikolića, Rikarda i Pantića, ali je vezista Partizana šutirao zamalo pored gola...

40. minut: 2:0 za Partizan! Fantastična akcija crno-belih koju je završio Zakarić preciznim udarcem!

38. minut: Velika šansa za Partizan preko Rikarda. Šutirao je glavom posle centaršuta Uroševića sa leve strane, ali je golman gostiju Ilić maestralno intervenisao.

31. minut: Prekid meča u Humskoj posle paljenja pirotehnickih sredstava... Međutim, Široki je ubrzo dao znak da se utakmica nastavi.

21. minut: Prvi žuti karton na meču, napadač Voždovčana Maksimović našao se u beležnici sudije Širokog.

19. minut: GOOOOOL! Pantić je izveo korner, a u gužvi se najbolje snašao Miletić i smestio loptu u mrežu Voždovčana!

17. minut: Period mirnije igre na obe strane.. Crno-beli strpljivo grade napade.

10. minut: Terenska inicijativa Partizana na početku meča, međutim, i jedna i druga ekipa su imali po jednu šansu u dosadašnjem delu utakmice.

7. minut: Fantastična prilika za gostujući tim! Stuparević je sam izbio ispred Stojkovića predriblao ga i šutirao... Srećom po crno-bele Valijente je bio na mestu i loptu poslao u korner.

2. minut: Prva šansa za crno-bele na ovoj utakmici... Zakarić je centrirao, a Nemanja Nikolić šutirao loše glavom.

Meč je počeo!

PARTIZAN - VOŽDOVAC 3:0

STADION: Partizana

SUDIJA: Zoran Široki

STRELCI: Miletić 19, Zakarić 40, 72.

KARTONI: Đerlek, Šćekić, Urošević - Maksimović.

Partizan: Stojković (Klajić 46. minut), N. R. Miletić, Marković, Valijente, Urošević, Zakarić, Đerlek (Ivanović 78. minut), Šćekić, Pantić, Nikolić (Zdjelar 62. minut) i Rikardo.

Voždovac: Ilić, Ćirković, Mihajlov, Jovanović, Kovačević, Duronjić, Luković, Pavlović, Milunović (Mašović 65. minut), Maksimović (Zličić 58. minut) i Stuparević (Jevtić 76. minut)

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.

Pratite nas i na Instagram profilu SrbijaDanas.com.