SUPERLIGA SRBIJE: Bez pobednika u Kruševcu! Partizanu samo bod protiv Napretka (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Avg.2019, 18:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kiks crno-belih.

Fudbaleri Napretka i Partizana remizirali su u Kruševcu u okviru četvrtog kola Linglong Superlige Srbije, a rezultat je bio 2:2. Kruševljani su dva puta bili u vođstvu, ali su crno-beli uspeli da dođu do boda.

Golove za ekipu Napretka postigao je Igor Ivanović u 11. i 29. minutu, a u prvom poluvremenu je strelac za crno-bele bio Rajko Brežančić koji je poravnao rezultat samo tri minuta posle prvog gola Čarapana. Novo izjednačenje je Parnom >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << valjku doneo Sejduba Suma u 66. minutu, a kasnije se ispostavilo i da je to bio konačan rezultat.