ZAVRŠENO MUČENJE U HUMSKOJ: Uslovi KATASTROFALNI i na kraju NULA (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Dec.2018, 18:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigrana premijerna utakmica 21. kola.

Premijerna utakmica 21. kola Superlige Srbije između Partizana i Mačve završena je bez golova. U Humskoj se igralo po veoma lošim vremenskim uslovima, čak je bilo i neizvesno da li će meča uopšte biti. Na kraju je odlučeno da se igra, ali je pitanje da li je odluka bila ispravna. Nekoliko puta su čišćene linije, a igračima je bilo veoma teško da kontrolišu loptu.

Treba da se kaže i da je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Partizan skoro 50 minuta igrao bez Slobodana Uroševića koji je u prvom poluvremenu dobio dva žuta kartona. Ovim bodom mogu da budu zadovoljni gosti, s obzirom da su u Beograd došli značajno oslabljeni, a Partizan je važio za apsolutnog favorita. Međutim, uslova za igru nije bilo. Srećom, niko se nije ni povredio. Sada sledi zimska pauza za Beograđane i Šapčane, a ostaje da se vidi da li će ostali mečevi u subotu i nedelju biti igrani.

Kako je bilo iz minuta u minut pročitajte u nastavku teksta.

Utakmica 21. kola Superlige Srbije, između Partizana i Mačve ipak će početi. Do poslednjih trenutaka čekala se odluka delegata, a odlučeno je da se ipak igra.

KRAJ

90+3. minut - Umesto Gemovića Marveđo.

Igra se još šest minuta.

90. minut - Šehović oboren na ivici kaznenog. Pantić direktno, ali pored gola.

88. minut - Pantić pored gola.

86. minut - Kraći prekid. Navijači Partizana gađaju grudvama pomoćnog sudiju. Zdjelar ih moli da prestanu. Utakmica je nastavljena.

84. minut - Zakarić centrira, Ivanović glavom, ali hvata Puletić bez problema.

81. minut - Igranje rukom ispred kaznenog Mačve. Slobodan udarac za domaćina. Crno-beli rukama čiste sneg oko lopte. Pantić šutira, ali preko gola. Korner na kraju.

80. minut - Korner za Mačvu. Ništa od toga, Partizan u napadu.

78. minut - Kosanić umesto Babića. Treneri imaju pravo na još po jednu izmenu.

73. minut - Stevanović umesto Markovića. Ovo je prva izmena u Mačvi.

68. minut - Umesto Kosovića Ivanović. Pauza iskorišćena i za čišćenje snega sa linija.

67. minut - Slobodan udarac za Partizan. Uz malo muke hvata Puletić.

60. minut - Marković ispred Puletića posle šuta Zakarića. Na kraju nema kornera, ali igrači Partizana smatraju drugačije. Buni se Pantić i dobija žuti karton.

55. minut - Miletić pokušava da šutira, ali se suviše dugo namešta.

Na poluvremenu umesto Rikarda ulazi Šehović.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA.

45. minut - Novi prekršaj Uroševića nad Gemovićem. Drugi žuti karton. Partizan sa igračem manje.

38. minut - Pantić sa leve strane. Prvo Puletić pa prečka. Korner za Partizan. Loše izveden udarac iz ugla.

37. minut - Pada Urošević u kaznenom prostoru, ali Živković pokazuje da se igra nastavi.

35. minut - Rikardo ka Nikoliću, ali loptu hvata Puletić.

30. minut - Pantić šutira sa leve strane, Puletić brani. Korner za domaćina. U nastavku akcije, gosti uspevaju da se odbrane.

21. minut - Dobra prilika za Uroševića, ali nema gola. Prima loptu na grudi, ali je šalje preko gola.

19. minut - Sudija Živković traži da se očiste linije. Redarske službe imaju posla. Kraća pauza.

16. minut - Urošević centrira, ali na kraju lopta ipak u rukama Puletića.

15. minut - Ilić šutira ka golu Kljajića. Slab šut, golman Partizana hvata.

10. minut - Kosovićev pokušaj centaršuta sa leve strane, ali veoma loše.

7. minut - Zakarić sa distance, ali Puletić hvata loptu.

6. minut - Gol aut, posle akcije Partizana. Veoma teško je igračima da kontrolišu loptu.