SUPERLIGA: Tošić obrijao Lalatovića, ali u Partizanu imaju razloga za VELIKU brigu (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 22.Apr.2018, 18:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SUPERLIGA: Tošić "obrijao" Lalatovića, ali u Partizanu imaju razloga za VELIKU brigu (VIDEO)

Glavni sudija bio je Aleksandar Vasić.

Fudbaleri Partizana su se revanširali Čukaričkom za poraz u Kupu, trijumfom u 32. kolu Superlige. Crno-beli su pobedili sa 2:1, a oba gola je dao Zoran Tošić. Pre utakmice trener Brđana, Nenad Lalatović je dao zanimljivu izjavu da će puštati bradu sve dok njegova ekipa ne izgubi. Izgleda da ga je Tošić "obrijao".

Inače, trenera Partizana Miroslava Đukića može da brine i povreda Vladimira Stojkovića.

Kako >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je bilo iz minuta u minut pročitajte u nastavku teksta.

U samo nekoliko dana snage će ponovo da odmere fudbaleri Partizana i Čukaričkog. Pre nekoliko dana u Kupu Srbije, Brđani su bili bolji na svom terenu (4:2), a sada je u Humskoj zakazan duel Superlige Srbije. U utakmici 32. kola nacionalnog šampionata, Miroslav Đukić i Nenad Lalatović će pokušati da nadmudre jedan drugog, a dešavanja iz minuta u minut možete da pratite na portalu Srbija Danas.

PARTIZAN DOMAĆIN ČUKARIČKOM: Đukić menjao, na teren poslao NEOČEKIVAN sastav (FOTO)

TO JE BRZINA: Đurđić u samo 60 sekundi DVOSTRUKI strelac (VIDEO)

TOK UTAKMICE.

KRAJ UTAKMICE.

90. minut - Ivanović iskosa sa nekoliko metara, ali ponovo brani Belić.

89. minut - Hvata Jovičić, i traži Tavambu na drugoj polovini.

88. minut - Ponovo brani Belić šut Ivanovića. Opet nogama.

85. minut - Slobodan udarac za Partizana. Pantić, ali samo u korner.

81. minut - GOL! Ponovo strelac Tošić posle akcije sa Tavambom. Vodi Partizan sa 2:1. Efektno.

78. minut - Antonov pored gola.

74. minut -  Na golu je sada Jovičić.

72. minut - Stojković se žali na povredu. Leži ispred gola posle sudara sa Jevtovićem. Podsetimo, meč Kupa je propustio jer se povredio prilikom zagrevanja.

69. minut - Ulazi Tavamba umesto Ožegovića.

67. minut - Koškanje Bogosavca sa bivšim saigračima. Sudija Vasić smiruje situaciju.

65. minut - Iz slobodnog udarca, sa 20-ak metara, Drinčić snažno, ali neprecizno. Umesto Zdjelara Ilić. Prva izmena kod domaćina.

Sprema se Saša Ilić da uđe.

56. minut - Pantić pokušava, ali pored gola, barem metar.

47. minut - Sada je 1:1. Strelac Belaković, posle velike greške Zdjelara.

ŠOK U HUMSKOJ: Čukarički IZJEDNAČIO posle VELIKOG KIKSA veziste Partizana (VIDEO)

Dvostruka promena u ekipi Čukaričkog. Umesto Ognjena Mudrinskog i Samjuela Ovusua Asmir Kajević i Luka Stojanović.

POČINJE DRUGO POLUVREME.

KRAJ POLUVREMENA.

Vojvodina je u Novom Sadu izgubila od Spartaka, sa 2:0.

45+1 minut - Kakva prilika za Čukarički. Docić na metar ispred gola, ali ne uspeva da je zahvati. Stojkovića u tom trenutku nije bilo na golu, već samo dva defanzivca. Sreća za Partizan.

41. minut - Ožegović solira i solira u kaznenom prostoru. Na kraju i gubi loptu. Nervira i publiku, zvižduci za njega.

40. minut - Posle centaršuta Drinčića, zamalo autogol Mitrovića. Glavom, ali lopta je u korneru.

34. minut - Bojić snažno ka golu Stojkovića, ali preko gola.

31. minut - Nastavlja se pritisak domaćina. Igra se na polovini bližoj severnoj tribini.

29. minut - Odlična finta Ivanovića, izbacuje čuvara iz igre. Šutira, ali Belić brani nogom.

24. minut - Pantić ispred Belića, ali kao da nije očekivao loptu. Slab prijem, šansa odlazi u nepovrat.

18. minut - Vodi Partizan. Strelac Tošić. Pre toga se okliznuo Drinčić, to koristi domaćin. Lopta na kraju dolazi do poularnog Bambija, koji se odlično snalazi.

PARTIZAN BRZO POVEO: Bambi načeo Čukarički (VIDEO)

17. minut - Ivanović šutira sa 15-ak metara, ali suviše slabo. Belić lako hvata loptu. Prvi šut u okvir gola.

13. minut - Mudrinski ispred gola, ali u poslednjem trenutku, otklonjena opasnost ispred Stojkovića. Jevtović izbacuje u polje.

11. minut - Tošić snažno, ali preko gola. Prvi šut ka golu u utakmici u Humskoj.

7. minut - Miletić pokušava da ubaci loptu sa leve strane. Korner izvodi Tošić. Pada Ožegović u petercu, traži penal ali sudija Vasić ne svira ništa.

5. minut - Igra se na sredini terena. Za sada nema šuteva na gol.

Ekipu Miroslava Đukića dočekali aplauzi sa sve tri tribine.

Glavni sudija biće Aleksandar Vasić. Partizan u beloj opremi, Čukarički u crnoj.