CRNO-BELA DOMINACIJA NA ČAIRU: Partizan UBEDLJIV protiv Radničkog, PRORADIO i Sadik (VIDEO+FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Sep.2019, 14:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Derbi meč desetog kola šampionata.

Fudbaleri Partizana deklasirali su niški Radnički na "Čairu" sa 4:1 (2:1) u sklopu desetog kola Superlige. Crno-beli su uspeli da preokrenu rezultat, posle pogotka Haskića sa bele tačke u 11. minutu, na krilima Sume i Sadika. Omaleni plejmejker je upisao gol i dve asistencije za gorostasnog napadača, a ovaj je pored dva pogotka propustio i par velikih šansi da trijumf gostiju učini još ubedljivijim.

Interesantno je da je glavni >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << arbitar, Zoran Široki, dosudio dva penala već u prvih 25 minuta susreta, a osim najboljeg strelca Superlige iz prošle sezone precizan je bio i Natho. Partizan je prikazao bolju igru od kako su primili gol, a u drugom poluvremenu su stvorili dosta prilika iz polukontri i kontri kada su se Nišlije malo više otvorile.

Četa Sava Miloševića nastavila je pobedonosni niz u domaćem šampionatu, posle trijumfa u 161. Večitom derbiju i nad Javorom u Ivanjici sa po 2:0. Crno-bele očekuje novi izazov u drugom kolu grupne faze Lige Evrope, gde u četvrtak od 17 časova gostuju Astani u Kazahstanu.

Tok meča mogli ste da pratite uživo na našem portalu.

SUDIJA: Zoran Široki

STRELCI: Haskić iz penala u 11. za Radnički i Natho u 23. iz penala, Sadik u 30, i 78, Suma u 56. za Partizan.

RADNIČKI: Petrović, Todorovski, Bondarenko (od 48. Stevanović), Đorđević, Ostojić, Sulaka, Meleg (od 60. Mihajlović), F. Knežević, Čumić, Pantelić, Haskić. Klupa: M. Knežević, Stevanović, Miloradović, Đilas, Jovanović, Mihajlović, Jirka. Trener: Milorad Kosanović.

PARTIZAN: Stojković, Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević, Zdjelar, Natho (od 60. Šćekić), Tošić (od 74. Marković), Suma, Asano, Sadik. Klupa: N. Stevanović, Vujačić, Brežančić, Šćekić, Lakčević, L. Pavlović, Marković. Trener: Savo Milošević.