Izvor: SrbijaDanas.com, 09.Okt.2019, 17:54

SENZACIJA U KUPU SRBIJE: Pobedili su Partizan u Humskoj, a onda ISPALI od njihove FILIJALE!

U Novom Sadu iz dvojke u keca.
Fudbaleri Voždovca napravili su ogromno iznenađenje u prethodnom kolu Superlige Srbije, kada su savladali Partizan u Humskoj, a već danas doživeli nokaut na svom stadionu pošto su poraženi u odloženom meču šesnaestine finala Kupa Srbije od filijale crno-belih ekipe Teleotika posle penal serije 7:8 (2:2, 0:1).
Sjajna utakmica viđena je u Zaplanjskoj, Optičari su i poveli u 13. minutu golom Uroša Kneževića, ali su Zmajevi do potpunog preokreta došli golovima Ognjena Krasića (46.) i Živojinovića u 71. minutu.
I kada se činilo da će Voždovac opravdati epitet favorita, Čolić je tri minuta pre kraja izjednačio na 2:2 i odveo meč do izvođenja...