Poluvreme - Suma i Bambi plešu po terenu, Sadik se obrukao, grobari traže još golova! (TVITOVI) (video)

Izvor: Sportske.net, 21.Jul.2019, 18:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poluvreme - Suma i ''Bambi'' plešu po terenu, Sadik se obrukao, ''grobari'' traže još golova! (TVITOVI) (video)

Partizan je mogao sve da reši već u prvom poluvremenu, ali...

Posle prvog poluvremena pred punim tribinama u Inđiji, Partizan u meču prvog kola Linglong Superlige vodi protiv domaćina sa 1:0.

U 19. minutu sjajna prilika za Partizan. Zdjelar je na desnoj strani proigrao Miletića, ovaj odmah prosledio loptu po zemlji za Umara Sadika, koji sa nekih šest metara šalje loptu visoko preko gola. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Obrukao se novi napadač Partizana u ovoj situaciji.

Osam minuta kasnije, još jedna odlična akcija Partizana, ovoga puta uspešno je završena. Sejduba Suma je prihvatio loptu na nekih 25 metara od gola, krenuo u solo-prodor pored trojice, četvorice protivničkih igrača, našao prostor da asistira Tošiću, koji ovu priliku ne propušta - 1:0 za Partizan.

Na isteku prvih pola sata igre, Tošić je umalo postigao i drugi gol, šutirao je sa ivice kaznenog prostora i pogodio desnu stativu gola domaćih. Lopta se odbila do Sume, ali je sudija Jovanović prekinuo akciju zbog ofsajda.

Nova velika prilika za Tošića i u 42. minutu, posle prodora Sadika, koji šalje loptu u sredinu kaznenog prostora, gde je Tošić možda i ''oteo'' loptu Sumi, krenuo još par koraka, šutirao, ali je golman Preković ovaj njegov šut odbranio.

Pred sam kraj prvog poluvremena, beležimo još jedan pokušaj Sume sa 18 metara, ali lopta završava pored leve stative.

-

Moram da pohvalim Savu za ovaj presing. Možda neće uvek doneti rezlutat, možda se igračima neće uvek trčati kao danas, ali uvek mora da insistira na presingu.

— bjankoneri (@bjankoneri1970) July 21, 2019 -

Suma - Tosic

Ovo obecavaa

— Samo Partizan (@PSampion) July 21, 2019 -

Suma pakuje, Bambi dostavlja. Vodi Partizan.

— Apolonius Veris (@ApoloniusVeris) July 21, 2019 -

Tošić dobar kao i Ostojić. Suma isto. Sadik za sada ni senka Rikarda. Krila nemamo.