Partizan ubedljiv na početku nove sezone, dva gola Gomeša

Izvor: Beta, 17.Jul.2021, 23:29

Fudbaleri Partizana pobedom su počeli novu sezonu u Super ligi Srbije, pošto su večeras u Novom Sadu pobedili Proleter sa ubedljivih 4:0.Dva gola za crno-bele postigao je Rikardo Gomeš, u devetom i 13. minutu, a u strelce su se upisali i Slobodan Urošević u 22. i Miloš Jojić u 28. minutu.Partizan je pitanje pobednika na "Karadjordju" rešio na samom početku meča, a u glavnoj ulozi bio je povratnik u redove crno-belih Rikardo Gomeš koji je zatresao mrežu Proletera u devetom i 13. minutu. Kod prvog gola veliki deo posla odradio je Danilo Pantić koji je lepo pronašao Gomeša koji je izašao sam ispred golmana domaće ekipe i rutinski ga savladao. Samo četiri minuta kasnije Gomeš je sa sam sebi stvorio prostor, sjajno šutirao i pogodio sa više od 20 metara. U 22. minutu na semaforu je pisalo 3:0, a strelac je bio Slobodan Urošević koji je pogodio glavom sa peterca posle centaršuta Nemanje Jovića. Crno-beli se tu nisu zaustavili, pa se u 28. minutu u strelce upisao i Jojić iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara. Prethodno je Lazar Kojić oborio Danila Pantića.U finišu prvog poluvremena u Novom Sadu je počeo jak pljusak, tako da je već na početku nastavka teren ...
Pogledaj vesti o: Partizan