Partizan pobedio Radnički za plus pet na tabeli

Izvor: Studio B, 04.Apr.2015, 20:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras u Beogradu ekipu Radničkog iz Kragujevca sa 2:1 (0:0) u poslednjem meču 21. kola Superlige Srbije.

Partizan je ovim trijumfom na najbolji način iskoristio poraz Crvene zvezde u Novom Pazaru (2:1) i pobegao "večitom rivalu" na pet bodova prednosti.

Domaćin je poveo golom Stefana Babovića u 64. minutu, a izjednačenje gostima doneo je defanzivac Lazar Rosić sedam minuta kasnije posle gužve u kaznenom prostoru tima >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << iz Humske.

Slavlje fudbalera Radničkog nije dugo trajala, pošto se za uspešan debi Zorana Milinkovića na klupi crno-belih pobrinuo kapiten Saša Ilić, koji je u 73. minutu drugi put savladao golmana Trifunovića.

Nesvakidašnja scena viđena je na početku meča, kada su svi fudbaleri Radničkog čitav minut seli na teren i na taj način protestovali zbog teške finansijske situacije u klubu.