Izvor: BKTV News, 30.Avg.2018, 21:55

Partizan nemoćan u Istanbulu: Bešiktaš ubedljivo do Lige Evrope

Fudbaleri Partizana završili ovosezonsko učešće u Evropi porazom u Turskoj (3:0)

Mrežu crno-belih načeo je Pepe u 37. minutu utakmice, posle centaršuta Kvarežme iz slobodnog udarca, bivši štoper Reala je ostao sam i savladao je Vladimira Stojkovića. Na 2:0 povisio je Ozjakup u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, posle lepog duplog pasa sa Larinom, Turčin je bio sam ispred Stojkovića i poslao loptu iza leđa golmana Partizana. Konačan rezultat postavio je >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << Pepe u 69. minutu, ponovo je posle slobodnog udarca Kvarežme bio najbolji u skoku i čuvar mreže crno-belih je još jednom bio nemoćan.

U prvom poluvremenu, osim golova nije bilo puno uzbuđenja, ali mogu se spomenuti šanse za Ujsala i Kvarežmu kod domaćih, dok vicešampion Srbije nije imao ozbiljnije prilike.

U drugom delu Partizan je krenuo odlično, odmah je Pantić bio u prilici, ali je golman Bešiktaša odbranio i poslao loptu u korner. Pantić je posle dodavanja Zakarića imao najbolju priliku za crno-bele, ali pogodio je samo stativu. Nakon trećeg gola Bešiktaša, sve je bilo jasno i do kraja je samo Vida mogao do gola posle kornera u 87. minutu, ali je čast Partizana spasao Stojković odličnom intervencijom.

Bešiktaš - Partizan 3:0

Strelci: Pepe u 37. i 69. i Ozjakup u 45+1. minutu

Bešiktaš: Juvakuran - Gonul, Pepe, Vida, Adriano - Ujsal (od 27. Ozjakup), Medel (od 77. Tokoz), Arslan - Kvarežma, Larin, Erkin (od 87. Tore)

Partizan: Stojković - N. R. Miletić, Marković (od 46. Nikolić), Valijente, N. G. Miletić - Šćekić (od 57. Enake), Zdjelar - Pantić, Ivanović (od 62. Suma), Zakarić - Gomeš
Pogledaj vesti o: Partizan,   Turska

Nastavak na BKTV News...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.