Izvor: RTS, 27.Feb.2021, 17:36

Novi Pazar ubedljiv, Čukarički slavio nakon preokreta

Fudbaleri Novog Pazara savladali su na svom stadionu ekipu Mačve sa ubedljivih 4:0 u meču 24. kola Linglong Superlige.
Novi Pazar je pitanje pobednika u duelu sa Mačvom rešio već u prvom poluvremenu, kada je postigao tri gola.

Strelci u prvih 45 minuta bili su Sise, Gigić i Aganspahić, dok je konačnih 4:0 u drugom poluvremenu postavio Blagojević.
Ekipa Čukaričkog je nakon preokreta u gostima savladala Bačku sa 2:1.
Pobede >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << su upisali još i Spartak i Radnik.

Izvor: JužneVesti.com, 27.Feb.2021

Poraza od Partizana u Beogradu nije mnogo uticao na Surduličane, pa su se fudbaleri Radnika vratili odličnim rezultatima - na "Gradskom stadionu" u Surdulici u 24. kolu Linglong Superlige savladali su ekipu Javora sa 2:0 (0:0). Ovom pobedom Radnik je opet na tabeli preskočio Radnički i sa 35 bodova...

Nastavak na JužneVesti.com...

Gol i asistencija Mesija, Barselona dominantna protiv Sevilje

Izvor: RTS, 27.Feb.2021

Fudbaleri Barselone savladali su na gostovanju ekipu Sevilje sa 2:0 u jednom od derbija 25. kola La Lige. . "Blaugrana" je upisala značajnu i veoma zasluženu pobedu na gostovanju na "Ramon Sančez Pichuanu" u Sevilji...Za razliku od nedavnog meča istih ekipa na istom stadionu...