NIŠTA BEZ ASANA: Partizan je gubio, a u poslednjim minutima Japanac je izjednačio (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Apr.2021, 19:17

Neumorni Takuma...

Nije dobro počeo meč 32. kola Superlige Srbije u Šapcu za fudbalere Partizana. Već posle nepuna tri minuta, fudbaleri Mačve stigli su do vođstva u duelu sa Stanojevićevim izabranicima.

Već u 2. minutu Branislav Knežević je pronašao put do Stojkovićeve mreže, a Partizan je potom napadao, ali nije uspevao da probije >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << bedem domaćih.

Sve do 43. minuta kada je na scenu još jednom ove sezone stupio Takuma Asano i izjednačio na 1:1.

Japanac je najefikasniji igrač crno-belih u ovoj sezoni i sada je zabeležio 18. pogodak u Superligi Srbije.