Izvor: MozzartSport.com, 26.Sep.2021, 18:06

Lemajić je Gentov spasilac, moraće Partizan da obrati pažnju na njegove nebeske skokove

Srpski napadač ušao i doneo preokret Bizonima
Čudna ekipa je taj Gent. Daju šest golova moćnom Brižu, odigraju nerešeno sa Anderlehtom u Briselu, a gube od Sent Trona, Šarlore, Ostendea, Kortrajka... I danas su popularni Bizoni bili nadomak novog razočaranja, ali ih je spasao srpski napadač Darko Lemajić.
Gent je na poluvremenu gubio od slabašnog Serkl Briža, ali je u drugom poluvremenu uspeo da preokrene i da slavi 2:1 golom korpulentnog srpskog napadača koji pokazuje da će biti pravo pojačanje. Nedavno je Bizonima doneo pobedu u Ligi konferencije golom u 90. minutu, a danas je upisao i prvenac u domaćem šampionatu.
Serkl Briž je prošle sezone jedva opstao u ligi, nije...
Pogledaj vesti o: Partizan