Ivanović obradovao Grobare, Stojanovićeva lepotica za egal u Nišu! (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 21.Apr.2019, 19:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ivanović obradovao "Grobare", Stojanovićeva "lepotica" za egal u Nišu! (TVITOVI)

Domaćin izjednačio u poslednjem trenutku prvog dela.

U derbiju kola Superlige Srbije između Radničkog iz Niša i Partizana rezultat je 1:1 nakon prvih 45. minuta.

Domaćin je dobro otvorio susret, pa je prvi i zapretio u 11. minutu kada Stojanović unutar kaznenog prostora nije uspeo da savlada izašlog Kljajića.

Imao je "Real >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sa Nišave" još nekoliko opasnih situacija, a dodatan problem za Sava Miloševića jeste i povreda Valijentea kojeg je u 23. minutu zamenio Svetozar Marković.

I pored toga Partizan je uspeo da stigne do vođstva u 42. minutu kada je Đorđe Ivanović nakon dodavanja Nikolića lepo matirao Ristića.

Međutim, radost gostiju trajala je sve do drugog minuta nadoknade vremena kada je Saša Stojanović na sjajan način pogodio iz slobodnog udarca.