Izvor: Sportske.net, 08.Okt.2019, 20:08

''Grobari'' su ovo čekali, a koji transparent je sačekao Trinkijerija u ''Areni''? (foto)

Grobari su ovo čekali, a koji transparent je sačekao Trinkijerija u Areni? (foto)

Počela je utakmica između Partizana i Tofaša u okviru drugog kola Evrokupa.

Ovo je prva utakmica ove sezone ekipe Partizana na domaćem parketu, u ''Štark Areni'', koja je večeras dobro popunjena u svom donjem ''prstenu''.

U prilogu su detalji atmosfere neposredno pre početka meča,kao i transparent posvećen od strane navijača treneru Partizana Andrei Trinkijeriju.

-

-
Pogledaj vesti o: Partizan

Poluvreme - Partizan dugo bez odbrane, a onda je usledilo buđenje, šta grobari poručuju? (foto)

Poluvreme - Partizan dugo bez odbrane, a onda je usledilo buđenje, šta ''grobari'' poručuju? (foto)

Izvor: Sportske.net, 08.Okt.2019

Loše prvo poluvreme ekipe Andree Trinkijerija...Partizan je odlično započeo takmičenje u Evrokupu ove sezone, pobedio je Veneciju u gostima sa 66:63, ali večeras u ''Štark Areni'' protiv Tofaša stvari na terenu se ne odvijaju onako kako se očekivalo...Posle prvog poluvremena rezultat je 49:45...