Izvor: Sportske.net, 18.Okt.2020, 19:25

Festival nezadovoljstva navijača Partizana i Zvezde, da li su u pravu? (TVITOVI) (foto)

Imaju šta da prigovore svojim igračima nakon 163. Večitog derbija.
U 163. Večitom derbiju između Partizana i Crvene zvezde nije bilo pobednika.
Meč 11. kola Superlige završen je rezultatom 1:1 koji je i najčešći kroz istoriju derbija, ali za razliku od nekih prethodnih večeras smo u Humskoj videli mnogo više uzbuđenja.
Imali su "crno-beli" prednost tokom većeg dela meča, ali je Katai golom sa penala sačuvao Zvezdu od poraza i prekinuo neugodan niz "crveno-belih" bez golova u derbiju....
Pogledaj vesti o: Zvezda - Partizan