Izvor: Sportske.net, 07.Dec.2017, 21:33

Đukić: "Nećemo ništa uraditi u Evropi sa ovakvom odbranom"

Đukić: Nećemo ništa uraditi u Evropi sa ovakvom odbranom

Nije trener Partizana imao mnogo šta da analizira posle onakvog poraza.
Trener Partizana Miroslav Đukić nije imao mnogo izbora posle večerašnjeg teškog poraza u Kijevu osim da čestita protivniku.
"Mogu samo da čestitam protivniku. Mi nismo igrali dobro u defanzivni, pogotovo tih 10-15 minuta gde smo primili dva gola. Nemoguće je pobediti ili bilo šta uraditi u Evropi kada nemate defanzivu. Pogotovo kada smo posle 30 minuta gubili 3:0.
Uspeli smo da postignemo gol, hteli smo da se vratimo, imali smo stopostotnu šansu u drugom poluvremenu, ali je nismo iskoristili. Posle je sviran penal za koji mislim nije bio, ali to nije bitno. Moramo da popravimo defanzivnu sigurnost ako mislimo da