ĐUKA SEJE STRAH: Viđen je PREOKRET u meču HIHONA, a Španci bruje o bivšem igraču Partizana (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 30.Nov.2020, 09:45

Neverovatan rasplet.

Fudbaleri Sportinga iz Hihona poraženi su na gostovanju Las Palmasu (2:3), iako su od 35. minuta vodili sa 2:0.

Oba gola za tim iz Hihona postigao je bivši napadač Partizana Uroš Đurđević, čime je potvrdio sjajnu formu u kojoj igra od početka sezone.

Sa dva nova gola, popularni "Đuka" stigao je do osmog pogotka u prethodnih 15 kola, po čemu se izjednačio na vrhu liste strelaca sa Raulom de Tomasom iz Espanjola i fudbalerom >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Kartahene Rubenom Kastrom.

Đurđević je doneo vođstvo Sportingu u 24. minutu iz jedanaesterca, da bi zatim u 35. iskoristio neuspelu ofsajd zamku igrača Las Palmasa i ponovo zatresao mrežu.
Pogledaj vesti o: Partizan