Izvor: Sportske.net, 12.Jul.2018, 21:09

Jevtović sa kreča pokrenuo "Valjak", igra prilično slaba! (TVITOVI) (video)

Jevtović sa kreča pokrenuo Valjak, igra prilično slaba! (TVITOVI) (video)

Jako slaba igra fudbalera Rudara i Partizana u prvih 45 minuta, ali srpski vicešampion ipak ima prednost zahvaljujući penalu koji je iznudio Nemanja Nikolić.
Fudbaleri Partizana ostali su dužni svojim navijačima posle prvih 45 minuta igre, ali rezultat u duelu sa Rudarom ipak ide u korist gostiju.
Više od 40 minuta "Parni Valjak" je stajao u mestu a onda je za kratko vreme u šansu ušao Zlatan Šehović, a za njim i Nemanja Nikolić.
U prvoj situaciji golman Rudara je sjajno reagovao, dok je u drugoj napadač Partizana oboren u kaznenom prostoru pa je sudija pokazao na belu tačku.
Precizan izvođač najstrože kazne bio je Marko Jevtović, tako da Partizan vodi sa 1:0 posle...
Pogledaj vesti o: Parni Valjak u Beogradu,   Partizan