Izvor: Nezavisne Novine, 03.Avg.2021, 18:33

Kinezi žanju medalje na OI

Kineski takmičari na Olimpijskim igrama u Tokiju nastavili su žetvu medalja. Stigli su do broja od 69 odličja, od čega su čak 32 zlatna, 21 odličje je srebrnog sjaja, dok je 16 bronzanih.

Nastavak na Nezavisne Novine...

JAPANSKI CAR STIGAO U SRBIJU: Milenko Sebić OTKRIO kako je došao na ideju da medalju POSVETI Bobani!

Izvor: SrbijaDanas.com, 04.Avg.2021, 09:38

Junak nacije osvojio bronzu na Olimpijskim igrama...Od pet medalja koliko su srpski takmičari osvojili u Tokiju od starta Olimpijskih igara, dve su pripale našim strelcima...Posle srebrnog odličja koje je "upucao" Damir Mikec, na postolje se popeo i Milenko Sebić koji je osvojio bronzanu medalju u...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.