Izvor: Radio 021, 26.Jul.2020, 11:34

Mašinovođe u Šapcu protestovale zbog hapšenja kolege nakon nesreće

Oko dvadesetak mašinovođa i drugog osoblja preduzeća "Srbija kargo" protestovalo je u subotu uveče u Šapcu tražeći oslobađanje svog kolege koji je, prema njihovim rečima, neopravdano i protivzakonito priveden nakon nesreće koja se dogodila na pružnom prelazu Zminjak.

U nezvaničnom razgovoru za portal podrinske.com rekli su da neki od njih u železnici rade i više od trideset i pet godina i da ne pamte da je ikada policija privela mašinovođu, a tužilac odredio pritvor.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << />
Privedeni mašinovođa je upravljao vozom i učestvovao u saobraćajnoj nesreći kod Zminjaka na deonici pruge Ruma - Brasina, na putnom prelazu obezbeđenom vertikalnom drumskom signalizacijom.

Tom prilikom su poginuli vozač i suvozač iz automobila, dok je dvoje dece povređeno i prevezeno u bolnicu. Inače, istog dana isti voz naleteo je na još jedno vozilo na putnom prelazu. Više o oba ova slučaja OVDE.

Autor: podrinske.com, 021

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.