Velikan Lejver velikanu Novaku: To je zadivljujuće

Izvor: B92, 12.Jun.2023, 12:55

Velikan Lejver velikanu Novaku: To je zadivljujuće

Rod Lejver, jedan od legendi svetskog tenisa, takođe je čestitao Novaku Đokoviću na istorijskom 23. grend slem trofeju.

Đoković je u nedelju na Rolan Garosu sa 3:0 u setovima, pobedio Kaspera Ruda i tako po treći put osvojio pehar u Bulonjskoj Šumi.

Lejver, koji je dva puta osvajao kalendarski grend slem (1962. i 1969. godine) i ukupno 11 grend slem titula, čestitao je Novaku na velikoj pobedi. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

"Čestitam na 23. grend slemu Novače i na cementiranju tvog legata u još jednoj ubedljivoj predstavi na Rolan Garosu. Tvoja veština i neverovatna mentalna snaga na svim podlogama su zadivljujuće. Čestitke i Kasperu Rudu koji je uporno protiskao ovog velikog šampiona sve vreme", napisao je Lejver na Tviteru.

Među onima koji su čestitali Novaku bila je i velika američka šampionka, Venus Vilijams.

"Čestitam. Ovo je tako inspirišuće", poručila je Venus.

Novak je u neverovatnoj seriji od 21 grend slem pobede.

Ima trijumfe na Vimbldonu, u Melburnu i Parizu, dok mu prošle godine nije bilo dozvoljeno da igra na US Openu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković

Nastavak na B92...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.