Izvor: RTS, 13.Avg.2019, 22:27

Đoković lako sa Kverijem

Srpski teniser Novak Đoković savladao je Amerikanca Sema Kverija u drugom kolu turnira u Sinsinatiju. Naredni rival biće mu bolji iz duela Karenjo-Busta – Izner.
Nije imao previše problema srpski teniser sa Amerikancem Kverijem, koji je otpor pružao samo u prvom setu.
Dobro je Kveri ušao u meč, napravivši brejk na startu, koji je potom potvrdio i poveo sa 2:0.
Novak je ubrzo uzvratio i izjednačio na 3:3. Srpski teniser postarao se da prvi set ne ode u taj-brejk, pošto je napravio drugi brejk u završnici prvog seta, koji je osvojio rezultatom 7:5.
Nakon razmene osvojenih servis gemova na startu drugog...