Izvor: 011vodič.com, 18.Avg.2019, 02:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŠOK U SINSINATIJU Novak ostao bez krune

Srpski as Novak Đoković iznenađujuće je poražen u polufinalu Mastersa u Sinsinatiju. Prvi reket sveta, do pretposlednje runde nije izgubio ni set, ali je poklekao od Rusa Danila Medvedeva posle tri seta – 3:6, 6:3, 6:3, za sat i 43 minuta igre.
U borbi za pehara u gradu u Ohaju, Rus će igrati sa Belgijancem Davidom Gofanom koji je bio bolji od Francuza Rišara Gaskea, takođe, posle dva seta. >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com <<
Novak je izgubio 640 poena, Nadal mu se približio, ali će srpski as na US Openu da bude prvi nosilac.