Izvor: MozzartSport.com, 09.Maj.2021, 02:30

Frizura drugačija, majstorstvo isto: Nani pogodio za remi Orlanda (VIDEO)

Njujork Siti došao do boda – 1:1. Odlična partija Čičarita Ernandeza u derbiju Los Anđelesa - 2:1

Sećamo se Nanija iz najboljih danaa kada je u dresu Mančester Junajteda nastupao jako dobro od 2007. do 2015. godine. Sa reprezentacijom Portugalije poseduje zlato i bronzu sa Evropskih prvensava, a sada sa 34 godine može u Orlandu, u MLS ligi, da pokaže da majstorstvo nije iščezlo iz njegovih kopački.

Frizura je drugačija, ali veština je ostala. >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Pokazao je to pogotkom za Orlando u remiju njegove ekipe protiv Njujork Sitija – 1:1 (0:0).

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda je u nastavku u igru domaćeg tima ušao Žoao Mutinjo i to kao da je pokrenulo drugog Portugalca. U 52. minutu lopta je stigla do Nanija, a on je opalio "suvi list" i pogodio u suprotan ugao.

Ovo je drugi gol iskusnog krilnog napadača, a pogodio je i na gostovanju Kanzas Sitiju krajem aprila.

Na nesreću Orlanda, Njujork Siti je do kraja uspeo da se izvuče i da dođe do boda. I to posle penala koji je uspešno izveo Kastelanos u 77. minutu.

Sa ovim bodom Orlando je stigao do kote šest, dok je Njujork Siti uspeo da se domogne prvog mesta sa sedam bodova, što naravno ne znači mnogo jer je šampionat tek počeo.

U derbiju Los Anđelesa, bolje je prošao Galaksi koji je slavio sa 2:1 (1:0).

Zvučna imena su istrčala na teren u Gradu anđela, a strelci za Galaksi su bili Čičarito Ernandez i Đovani Dos Santos. Čičarito je pogodio u 11. minutu, a onda i asistirao Meksikancu u 79. za pobedu u derbiju.

Slično poput Nanija, prošlo je vreme kada smo se divili njegovim igrama u Mančesteru, ali je vrlo zahvalan igrač i dan-danas. Verovatno je asistencija čak i impresivnija od samog gola. Osećaj za igru ne pita za godine.