Izvor: JužneVesti.com, 04.Dec.2019, 18:16

Voždovac u nadoknadi vremena porazio niški Radnički

Golom Marka Devića u 91. minutu fudbaleri Voždovca pobedili su (1:0) na svom terenu niški Radnički kom je ovo osmi poraz u Superligi. Nišlije imaju za čim da žale jer je u 63. minutu Nermin Haskić promašio jedanaesterac šutnuvši preko gola.
U prvom poluvremenu bolja je bila ekipa domaćina koja ipak nije uspela da iskoristi svoje prilike. U 17. minutu Đorđijevski se našao sam ispred golmana Nišlija Petrovića. ali njegov šut nije bio precizan. Dva minuta kasnije Nikolić se oprobao, ali je golman Radničkog sačuvao mrežu.
U 26. minutu pokušao je igrač Voždovca Zličić, ali se rezultat nije menjao, kao ni kod pokušaja Nikolića iz slobodnog udarca u 29. minutu pošto...