LE - Dinamo iz Kijeva u drugom krugu, ludilo u grupi G

Izvor: Sportske.net, 29.Nov.2018, 19:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigrane su dve utakmice u okviru Lige Evrope. Ostatak na programu večeras.

Grupa G

Spartak Moskva - Rapid 1:2

Rendžers - Viljareal

U najzanimljivijoj grupi Lige Evrope ništa neće biti rešeno do poslednjeg kola.

Spartak je danas mogao da dođe nadomak plasmana u narednu fazu, ali se to nije desilo. Oni su vodili protiv Rapida iz Beča od 20. minuta >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << golom Ze Luisa, ali nisu uspeli da pobede. Nisu uzeli čak niti jedan bod.

Gosti iz Beča dolaze do gola preko Muldura u 80. minutu utakmice, a do pobede u poslednjem minutu preko rezerviste Šobezbergera.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Grupa K

Astana-Dinamo Kijev 0:1

Jablonec-Ren

Dinamo iz Kijeva se danas i zvanično plasirao u narednu fazu Lige Evrope, oni su danas savladali drugoplasiranu Astanu sa 1:0 u gostima.

Astana će se takođe plasirati u narednu rundu ukoliko večeras Jablonec i Ren odigraju nerešeno.

Jedini gol na današnjem meču postigao je Benjamin Verbič u 29. minutu utakmice.