(VIDEO) KLOP PODMAZAO MAŠINU: Liverpul deklasirao Everton u gradskom derbiju

Izvor: Kurir, 20.Apr.2016, 23:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Vest Hem je slavio protiv Votforda sa 3:1, Mančester junajted je savladao Kristal Palas 2:0, a najubedljiviji trijumf zabeležio je Liverpul i to u gradskom derbiju protiv Evertona - 4:0!

"Čekićari" su do pobede došli golovima Kerola i Nobla, koji je postigao dva gola iz penala, dok je Prodl bio jedini strelac za Votford Gostujući igrač Troj Dini je mogao da završnicu utakmice učini zanimljivijom, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ali je promašio penal u prvom minutu nadoknade

Samo četiri minuta je bilo potrebno Mančester junajtedu da povede proitv Palasa - Dilejni je poslao loptu u svoju mrežu Tri boda domaćinu "overio" je Darmjan u 55 minutu Mančester junajted je tako nastavio pohod na četvrto mesto, koje vodi u Ligu šampiona, sada se nalazi na samo bod zaostatka u odnosu na Arsenal, koji ima meč manje

Liverpul je crven! Tim Jirgena Klopa deklasirao je Everton u derbiju Mersisajda Origi je "crvene" doveo u vođstvo u 43 minutu, a sudijskoj naknadi prvog poluvremena Sako je povisio na 2:0 Posao domaćinu na "Enfildu" bio je olakšan kada je u 50 isključen Mori Rezervista Staridž u 61 i Kutinjo u 76 doprineli su da "karamele" dožive debakl

Liverpul je sedmi sa 54 boda, dva manje od šestoplasiranog Vest Hema, dok je Everton na deobi 11 pozicije sa Votfordom i Bornmutom, sa po 41 bodom

All Goals HD - Liverpool 4-0 Everton - 20-04-2016 by Video-Live

Autor: Kurir sport

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.