Poluvreme - Junajted vodi, Stojković na vetrometini, ko to nije igrač za Partizan? (TVITOVI) (video)

Izvor: Sportske.net, 08.Nov.2019, 01:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Domaćin mogao i do ubedljivije prednosti.

Nakon prvih 45 minuta na Old Trafordu, Partizan gubi od Mančester junajteda rezultatom 2:0.

Počelo je "otvorenom paljbom" sa obe strane, mreže su tresli i Rašford i Sadik, ali su golovi opravdano poništeni zbog ofsajda.

Mančester je u prvom delu meča imao terensku inicijativu i veći posed lopte, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Partizan je sporadično pretio u nekoliko navrata, ali bez većeg uspeha.

Domaćin je stigao do vođstva u 22. minutu kada je Grinvud savladao Stojkovića nakon dodavanja Rašforda.

Naređale su se prilike engleske ekipe, ponovo je pretio Rašford, a onda je u 33. minutu pogodio Antoni Marsijal i tako duplirao prednost "crvenih đavola".

Među navijačima Partizana vlada pomešano raspoloženje, dok su se jedni pomirili sa realnom razlikom u kvalitetu, drugi smatraju da postoje igrači nedostojni da nose crno-beli dres.

Sva sreca pa u ove dvije utakmice ovi mogu laktom da udaraju... Ovo je 5 put a ni jedan zuti dobili nisu... #FKP #FKPartizan

— PartizanNiksic (@Partizan_Niksic) 07. новембар 2019.

Suma se ponovo poigrava sa Megvajerom 😎 #Partizan

— van der Obradović (@DerObradovic) 07. новембар 2019.

Krenuli da nas resetaju :) #partizan

— boy navy (@boynavy2) 07. новембар 2019.

Tako je BRE Partizan , tako se igra . Ne kao pičke .

— 🎧BaKa Brka🎧 (@Loading_wait___) 07. новембар 2019.

E jebalo nas 2-2 protiv AZ-a sa igracem vise... #FKP #FKPartizan

Opet lepo, bez bunkerisanja, pa ko je bolji nek pobedi, a ne kao u Beogradu! 😎 #Partizan

— AleksandarVelinovski (@Velinovski) 07. новембар 2019.

Ne postoji klub koji je ovakva zrtva svojih bekova kao Partizan ove sezone...

— Stefan (@stefanpfc89) 07. новембар 2019.

Scekic nije igrac za Partizan, nadjite mu vise neki klub u Kazahstanu i da ga ne gledamo vise..

— Lucifer Morning★ (@Lazy_Luzifer) 07. новембар 2019.

Šćekiću čovek ne sme da da loptu...užas kako igra 😲#partizan

— Milan Brdar (@brdar007) 07. новембар 2019.

Apelujem da se pozicija levog beka izbaci iz upotrebe u FK Partizan. Još imam noćne more od Nemanje Petrovića, a ovaj Urošević će mi nabaciti tikove...

— Igor (@SlauterNick) 07. новембар 2019.

Partizan se usrao od straha!! Ni faul ne mogu da naprave!!

— Bane (@LacniF) 07. новембар 2019.

Nikad neću skapirati tremu u ovakvim utakmicama. Ovo su bukvalno najlakše utakmice za igranje, a mi izašli isprepadani. Jbg, idemo dalje, ne mogu da se ljutim na njih, posebno ne ove sezone. #Partizan

— Nikola Vulic (@m0raelyn) 07. новембар 2019.