Izvor: Večernje novosti, 11.Avg.2018, 01:02

POČELA PREMIJER LIGA: Junajted na otvaranju slavio protiv Lestera

"Crveni đavoli" su pred svojim navijačima zabeležili trijumf na startu nove sezone - 2:1 Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na svom terenu Lester sa 2:1 na otvaranju nove sezone engleske Premijer lige. Ekipa Žozea Morinja odlično je počela utakmicu i do vođstva stigla već u trećem minutu pogotkom Pola Pogbe iz jedanaesterca. Prethodno Danije Amatrej je igrao rukom u svom šesnaestercu posle jednog šuta Aleksisa Sančesa. Junajted se posle vodećeg gola uglavnom branio i pokušavao da do drugog gola dođe posle kontranapada, dok je Lester pritiskao rivala, a u 29. minutu je Džejms Medison imao je odličnu priliku da donese izjednačenje, međutim, njegov šut sa oko 10 odbranio...
Pogledaj vesti o: Manchester United