Morinjov Totenhem slavio protiv Vulverhemptona, novi kiks đavola

Izvor: RTS, 15.Dec.2019, 18:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Morinjov Totenhem slavio protiv Vulverhemptona, novi kiks "đavola"

Ekipa Totenhema slavila je na gostovanju Vulverhemptonu sa 2:1, dok je Mančester Junajted remijem protiv Evertona ponovo razočarao.
Golom Jana Vertongena u prvom minutu nadoknade Totenhem je prekinuo sjajan niz Vulverhemptona od 11 utakmica bez poraza u Premijer ligi.

"Sparsi" su prethodno poveli već u 8. minutu golom Lukasa >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Moure, da bi u 67. domaćin stigao do izjednačenja golom Adame Traorea.
Ekipa Žozea Morinja stigla je tako do sedme pobede u prvenstvu i na petoj je poziciji sa 26 bodova.
"Đavoli" su na svom Old Trafordu ponovo razočarali navijače odigravši nerešeno sa Evertonom - 1:1.
Gostu su do vođstva stigli autogolom Lindelofa u 36. minutu. Pogodak za bod postigao je Grinvud u 77.
Junajted je sada na bod iza Totenhema, Everton na tri boda iznad zone ispadanja.
Od 17.30 igraju Arsenal i Mančester siti.