Junajted u nadoknadi pobedio Vest Hem, Njukasl bolji od Lidsa

Izvor: Beta, 22.Jan.2022, 19:18

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na svom terenu ekipu Vest Hema sa 1:0, u meču 23. kola Premijer lige.Jedini gol na meču postigao je Markus Rašford u trećem minutu nadoknade drugog poluvremena.Domaći tim je u poslednjim trenucima meča krenuo u kontranapad, a asistenciju je ka Rašfordu uputio Edinson Kavani.Junajted je sada četvrti na tabeli Premijer lige sa 38 bodova, dok je Vest Hem na petom mestu sa bodom manje.U narednom kolu Junajted gostuje Barnliju, a Vest Hem dočekuje Votford.Njukasl je na gostovanju savladao Lids sa 1:0.Sva tri boda gostima doneo je Džondžo Šelvi golom iz slobodnog udarca u 75. minutu.Lids je 15. sa 22 boda, a Njukasl je i dalje u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 15 bodova.Njukasl naredni meč igra na svom terenu protiv Evertona, a Lids gostuje Aston Vili.
Pogledaj vesti o: Manchester United