Izvor: RTS, 09.Maj.2021, 17:20

Junajted okrenuo protiv Vile za nove bodove, Arsenal siguran protiv VBA

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su u gostima Aston Vilu sa 3:1 u utakmici 35. kola Premijer lige.
Aston Vila je odlično započela meč, a povela je u 24. minutu, golom Traorea.

Ipak, Junajted je posle velikog odmora, ekspresno preokrenuo i uspostavio kontrolu.
Bruno Fernandes je izjednačio sa bele tačke u 52. minutu, a četiri minuta kasnije gol je postigao Grinvud.
Konačan rezultat postavio je Kavani u 87. minutu meča.
Jedini gol postigao je Kalvert Luin u 24. minutu utakmice.
Arsenal je na svom terenu pobedio ekipu VBA sa 3:1.
Smit Rou je postigao gol u 29. minutu, a potom i Pepe, šest minuta kasnije.
Pereira je doneo nadu gostima u 67. minutu, a konačan rezultat postavio je Vilijan u 90. minutu meča.
U prvom današnjem meču, fudbaleri Vulverhemptona nadigrali su Brajton sa 2:1