Izvor: RTS, 28.Feb.2021, 21:06

"Đavolski" dosadan meč na Stamford Bridžu, konačno pobeda Liverpula

Fudbaleri Čelsija i Mančester junajteda odigrali su 0:0 u derbiju 26. kola Premijer lige.
Derbi u Londonu ispoštovao je "tradiciju" derbija Premijer lige ove sezone - bez previše uzbuđenja, bez previše prilika i, na kraju, bez golova.

Najuzbudljivije je bilo u 15. minutu meča, kada se čekala odluka VAR-a.
Lopta je pogodila Hadsona Odoija u ruku, ali je VAR, kao i >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << skoro svaki put ove sezone na Ostrvu, dosudio ono što je malo ko pomislio - nema penala.
U nastavku su obe ekipe imale tek poneki opasan udarac, ali nijedan nije bio dovoljno precizan i snažan da bi se rezultat promenio.
Fudbaleri Liverpula savladali su u gostima Šefild sa 2:0.
Džons je doneo prednost "crvenima" u 48. minutu, a drugi gol pripisan je domaćem igraču - Kinu Brajanu.
Drugi londonski klubovi, Arsenal i Totenhem, danas su ostvarili ubedljive pobede.