PL - Nespretni Dinj srušio Karamele, bez golova na Vikaridžu, podela bodova i u Londonu (video)

Izvor: Sportske.net, 26.Okt.2019, 18:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PL - Nespretni Dinj srušio "Karamele", bez golova na "Vikaridžu", podela bodova i u Londonu (video)

U okviru 10. kola Premijer lige u terminu od 16h odigrana su tri duela.

Fudbaleri Brajtona dočekali su Everton pred svojim navijačima, uspeli su da dođu do sva tri boda u poslednjim sekundama utakmice, na kraju 3:2 (1:1) za "Galebove".

Poveli su fudbaleri Brajtona u 15. minutu, strelac je bio Paskal Gros iz slobodnog udarca.

Ipak, samo pet minuta kasnije, "Karamele" dolaze do pogotka, Adam Vebster je nakon kornera nespretno reagovao, te je savladao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << svog čuvara mreže.

Do odlaska na odmor nije bilo promene rezultata, da bi Everton došao do preokreta u 74. minutu, preko Kalvert-Luina.

Samo četiri minuta kasnije, mladi Konoli pada u kaznenom prostoru ekipe iz Liverpula, sudija je sačekao odluku iz VAR sobe, a "Galebovi" su penal.

Precizan izvođač najstrože kazne bio je Nil Mopej, za 2:2.

Kada se činilo da će meč biti okončan bez pobednika, velika greška Luke Dinja, koji postiže autogol za konačnih 3:2 u korist Brajtona.

Votford je ugostio Bornmut, a mimo svih očekivanja, susret je okončan sa najnepopularnijih 0:0.

Daleko od toga da nije bilo prilika, Kuk je već u 15. minutu pogodio prečku, da bi potom Ben Foster uspeo da zaustavio Bilinga.

U nadoknadi vremena ponovo Foster u centru pažnje, sačuvao je mrežu nakon odličnog pokušaja Gronevelda.

Votford je u nastavku imao dve dobre šanse preko Delofeua i Hjuza, ali je Ramsdejl bio na visini zadatka, da bi u finišu Vilson dobro izveo slobodan udarac na drugoj strani, ali je za malo bio neprecizan.

Vest Hem je ugostio Šefild junajted, utakmica na "Olimpijskom stadionu" u Londonu okončana je takođe bez pobednika, rezultatom 1:1 (1:1).

Poveli su domaći igrači u finišu prvog poluvremena, strelac je bio Snodgras, na asistenciju Jarmolenka.

Ipak, nisu se gosti predavali, igrao se 69. minut kada je Muze poravnao rezultat.

Veliku šansu je u 81. minutu imao Snodgras, ali je pogodio stativu.

Brajton - Everton 3:2

Votford - Bornmut 0:0

Vest Hem - Šefild junajted 1:1